Polyar Partner

Hakkımızda

Şirketimiz

2010 yılında Adana’da kurulan Polyar-Sesan A.Ş. sürekli iyileşme, yalın felsefe ve yenilikçi üretim yöntemlerinin yakından takip edilmesi sayesinde kısa sürede yükselerek enerji, demir-çelik ve ağır sanayi ekipmanlarının üretimi konusunda sektörün yurt içi ve yurt dışında faaliyet gösteren önemli firmalarından biri haline gelmiştir.

Adana’ da 5000 m2 kapalı alana sahip fabrikasında yaklaşık 100 kişilik isdihdam gücüyle hizmet veren firmamız inovatif anlayışı ile her geçen gün kendisini geliştirmektedir.

Özellikle Enerji sektöründe elde ettiği tecrübeler sayesinde ağır sanayiye hizmet veren birçok sektörde Türkiye’nin ve Dünyanın dört bir noktasında tamamladığımız projeler sayesinde güvenilirliğini ispatlamıştır.

Çalıştığı tüm projelerde müşteri memnuniyeti, kalite ve verimliliği ön planda tutan firmamız müşterilerimizin uzun vadeli çözüm ortağı olmayı başarmıştır.

Zengin mühendis ve teknik kadrosu ile teknolojiyi yakından takip eden yenilikçi anlayışı ve ERP izlenebilirlik sistemi ile rakiplerinin önüne geçen Polyar-Sesan A.Ş. kısa sürede kaynaklı ve talaşlı imalat konusunda sektörün lider firması haline gelmiştir.

Sürekli genişlemekte olan makine parkımız,çalışma alanımız ve ekip desteği ile kaliteyi kontrol etmekten ziyade üretmeyi hedefleyen firmamız bu doğrultuda Kalite Yönetim Standartı (ISO 9001-2015),İşçi Sağlığı ve Çevre Yönetim Sistemi (ISO 14001 ve OHSAS 18001) Kaynaklı İmalat Yeterlilik Belgelerine (ISO 3834 ve EN1090) sahiptir.