Polyar Partner

İnsan ve Kariyer

Polyar'lı Olmak

Ağır Sanayi sektörünün öncü markalarından biri olarak; çalışanlarımızın yeteneklerini geliştirerek tüm çalışanlarımız arasında fırsat eşitliği sağlamak en büyük hedefimiz.

Bu hedef doğrultusunda oluşturduğumuz İnsan ve Kariyer Politikası ile Polyar’ın stratejik plan ve hedefleri için ihtiyaç duyduğu insan kaynağını karşılıyor, bu gücün en verimli şekilde değerlendirilmesini ve devamlılığını sağlamak için çalışıyoruz.

Polyar'da Biz

İlkeli, çağı yakalayan, içinde yaşadığı coğrafyaya karşı sorumluluklarının bilincinde, insanına değer katmak için çalışan bir grubun üyesiyiz.  Çalışanlarımızın gelişimini ve güvenliğini her şeyden çok önemsiyoruz. Yeniliklerden ve sektörümüzün geleceğinden heyecan duyuyoruz.

Böyle bir dünyanın parçası olmak isterim diyorsan, Polyar’da çalışma deneyimine dair her şeyi bu sayfalarda bulabilirsin.

Polyar'da Yaşam

Çalışana Değer Veriyoruz

Günlük yaşamımıza dokunan, hayatımızı kolaylaştıran, daha keyifli bir iş ortamı yaratan uygulamalarımızla, insana değer veren bir kültürde çalışmanın ayrıcalığını yaşıyoruz.

Kariyer Fırsatları

Yaptığı işe ve geleceğe tutkuyla bağlı herkes için fırsatlar sunuyoruz. Sahadan ofise, yeni mezundan staj programlarına farklı kariyer yolları burada sizi bekliyor.